Kamerové systémy (CCTV, IP)

Kamerový systém je jednoduché a vhodné řešení, které Vám umožňuje sledování obrazu z připojených kamer. Tím získáte dokonalý přehled o pohybu osob v monitorovaném prostoru.

Jen přítomnost viditelných je úspěšnou prevencí proti zločinu. Ke kamerám se lze připojit z jakéhokoliv zařízení, a to i přes mobilní telefon.

Dodáváme kamerové systémy na míru. Navrhneme Vám nejvhodnější sestavu, kterou otestujeme, instalujeme a následně spustíme.

Kamerový systém z CCTV nebo IP kamer

Kamerový systém jako efektivní ochrana domu

Systém může být dalším elektronickým prvkem pro zabezpečení objektu. Velmi snadno lze použít kamery s detektorem pohybu, kamery s nočním viděním nebo samostatné detektory a napojit je na pult centralizované ochrany (PCO). Tím zajistíte neustálý monitoring domu nebo bytu a v případě narušení prostoru nastane poplach.

Princip a možnost kamerových systémů

Celá sestava sestává z jednotlivých kamerových bodů, kde lze použít pevné nebo otočné kamery. Dále z nahrávacího zařízení a ovládacích jednotek. Signál z jednotlivých kamer je veden (drátově nebo bezdrátově) do nahrávacího zařízení a následně archivován.

Kamery jsme schopni dodat i v upravených krytech, dle požadavků majitele s přihlédnutím k historické povaze objektu.

Jako záznamový systém doporučujeme používat ověřené technologie, neboť funkce a stabilita zaručují bezproblémový chod, široké možnosti využití včetně snadného vyhledávání v archivovaných datech.

Pro samotné zpracování a analýzu záznamu pak slouží upravená a vyhrazená výpočetní technika. Záznamy je možné archivovat na CD, DVD či v datových úložištích.

Jaký je postup instalace?

Velikost systému je dána požadavky zadavatele a jeho objektivními potřebami.

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku se specifikací objektu (půdorys, foto) a místem, které chcete monitorovat
  • Navrhneme Vám nejvhodnější sestavu
  • Po odsouhlasení pořídíme náhledové fotografie
  • Systém můžeme napojit i na náš PCO
  • Kamery instalujeme, provedeme zkoušky

Jak začít? Zavolejte nám na +420 312 246 464 nebo nám zašlete nezávaznou poptávku.